about-us.jpg 246.87 KB
Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną firmą, działającą w branży motoryzacyjnej.

Wytwarzamy specjalistyczne pojazdy, głównie pomocy drogowej i ratownictwa, świadczymy usługi sprzedaży pojazdów użytkowych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, oraz usługi lakiernicze na poziomie jakości spełniającym oczekiwania i wymagania Klientów.

Do podstawowej działalności zaliczamy również sprzedaż i dystrybucję wciągarek hydraulicznych i elektrycznych, oświetlenia, oraz wszelkiego rodzaju komponentów stosowanych do budowy układów hydraulicznych w pojazdach użytkowych.

Historia powstania Spółki oraz przedmiot jej działalności

Korzenie Tevor sięgają roku 1974. Na bazie doświadczeń zdobytych podczas produkcji zabudów pomocy drogowej, w roku 2003 powstała dzisiejsza Spółka Tevor. Początkowo dystrybuowaliśmy i serwisowaliśmy wyciągarki amerykańskiej firmy Ramsey Winch. W kolejnych latach rozszerzyliśmy naszą działalność i poszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję oraz dystrybucję sprzętu do pomocy drogowej i holowania.

Znakiem handlowym dla wszystkich produktów jest dzisiaj marka Tevor

Wykonaliśmy wiele usług z zakresu montażu wciągarek hydraulicznych i elektrycznych. Doświadczenie, rozwój, wprowadzane innowacje i zdobyta wiedza sprawiły, że staliśmy się liderem w swojej branży na rynku krajowym oraz w czołówce najlepszych producentów zabudów na rynku europejskim. Potwierdzeniem gwarantowanej przez nas jakości i obowiązujących branżowych standardów, jest uzyskany certyfikat ISO 9001:2015, liczne nagrody oraz wyróżnienia na targach i wystawach branżowych, a także częsta obecność w artykułach prasy branżowej.

Pozycja Spółki na rynku

Nabywcami naszych flagowych produktów są głownie podmioty świadczące usługi pomocy drogowej, holowania, dealerzy samochodów osobowych, wykorzystujących zabudowy do transportu aut pomiędzy salonami dealerskimi. Produkty Tevor służą również podmiotom, które złomują pojazdy samochodowe, podmiotom wykonującym usługi transportu zbiorowego i wielu innym właściwym branży.

Nasze produkty dystrybuujemy zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Obecnie proporcje sprzedaży kształtują się na poziomie 50% na rynku krajowym i 50% na rynku zagranicznym krajów UE i rynku eksportowym.

Posiadając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów, który sukcesywnie poszerzamy, w oparciu o nowe potrzeby naszych Klientów, jesteśmy liderem w swojej branży na rynku polskim. Na rynku europejskim jesteśmy zaś w ścisłej „piątce” głównych producentów branży.

Posiadamy własne zaplecze projektowe, wyspecjalizowaną kadrę projektantów i proponowanych rozwiązań technicznych. W procesie projektowania, korzystamy również ze współpracy z technicznymi ośrodkami akademickimi.

W ostatnich latach Spółka poczyniliśmy szereg inwestycji w środki trwałe, które zapewniają nam przewagę, konkurencyjność oraz dostosowują naszą produkcję do wysokich standardów obowiązujących w Unii Europejskiej. Szczycimy się dużą inwestycją i wykorzystaniem naszej nowoczesnej pełnowymiarowej hali lakierni wraz z kabiną lakierniczą spełniającej wszelkie wymogi UE, przez co w procesie produkcyjnym dbamy o środowisko.

PRODUKCJA SAMOCHODÓW SPECJALNYCH WSPIERA SEGMENTY: ratownictwa drogowego, pomocy drogowej, transportu samochodów, transportu maszyn i wiele innych.

DYSTRYBUCJA: wyciągarki marek Ramsey Winch, Come-Up, Vime, Superwinch, Warrior Winches, systemy oświetleniowe, systemy montażowe, systemy hydrauliczne i inne.

SERWIS: doradztwo, pełna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna, serwis i sprzedaż części zamiennych.

Chesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.