Powrót do listy aktualności

TARGOWA WIZYTA W SZWECJI


19 listopada 2014

W dniach 20-23 sierpnia 2014 w szwedzkim centrum targowym ELMIA Jonkopping odbyły się targi pojazdów specjalistycznych, pomocy drogowej i transportu ELMIA Lastbill 2014.

W targach wzięło udział ponad 1.0 100 wystawców z NOWA całej Europy. Prezentowali się producenci ciężarówek, wozów dostawczych i przyczep. Obszerne stoiska prezentowali także wytwórcy hydrauliki użytkowej – dźwigów, chwytów, wholesale jerseys pomp i akcesoriów. Nie zabrakło oczywiście przedsiębiorców na co dzień zajmujących się wytwarzaniem zabudów specjalistycznych. Można było obejrzeć wywrotki, betonomieszarki, silosy, cysterny i wozy asenizacyjne. Swoje stoiska mieli także producenci zabudów pomocy drogowej. Wśród tego kolorowego wystawienniczego świata pokazana została platforma TEVOR ZP30C1 zabudowana na podwoziu Iveco New Daily 70C17. Beach Był to pierwszy samochód Iveco Daily z nowej serii z naszą zabudową dostarczony do Szwecji. Klienci z zainteresowaniem oglądali nasz produkt i z uznaniem wypowiadali się o jego użyteczności. Skandynawowie jak wiadomo są wymagającymi kontrahentami tym cheap NFL jerseys bardziej cieszy fakt, iż bardzo chwalono design zabudowy, który świetnie współgra z nowym wzorem kabiny Iveco.

Targi zaowocowały wielkim zainteresowaniem naszymi produktami. W okresie wholesale MLB jerseys potargowym do Szwecji zostały dostarczone kolejne 3 sztuki naszych zabudów na podwoziu New Daily.

 

9
Targi Elmia 2014

 

10
Nowe Iveco Daily 70C17 z zabudową hydrauliczną ZP30-C1

 

 

 

Katalog
Online