TEVOR S.A.

UL. MOŚCICKIEGO 27-29
26-111 SKARŻYSKO-KAMIENNA
Tel.: + 48 41 25 49 100
Fax.: + 48 41 25 49 140
Email: office@tevor.pl

Zakład produkcyjny: Tel.: + 48 41 25 34 411

NIP: 951 208 54 64, REGON: 015533845, Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Gospodarczy KRS: 0000327373

PKO Bank Polski SA
Rachunek w PLN: PL66 1020 2629 0000 9402 0010 9447
Rachunek w EUR: PL52 1020 2629 0000 9702 0205 0813
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Kapitał zakładowy 1 400 000,00 zł, wpłacony 1 400 000,00 zł

Dział handlowy, sprzedaż zabudów

flaga_pl Sławomir Woźniak
Tel: + 48 41 25 49 110
Mobile.: +48 600 889 091
Email: slawomir.wozniak@tevor.pl

flaga_pl Paweł Nowocień
Tel: + 48 41 25 49 111
Mobile.: +48 604 415 216
Email: pawel.nowocien@tevor.pl

flaga_ru Walentyna Woźniuk
Tel.: +48 41 25 49 112
Mobile.: +48 606 827 906
Email: walentyna.wozniuk@tevor.pl

flaga_de Karolina Olszewska
Tel: +48 41 25 49 114
Mobile.: +48 695 775 935
Email: karolina.olszewska@tevor.pl

flaga_gb Małgorzata Adamczyk
Tel.: +48 41 25 49 113
Mobile.: +48 885 885 002
Email: malgorzata.adamczyk@tevor.pl

Dział serwisu i części zamiennych

Piotr Szablicki
Mobile: +48 601 405 231
Tel.: +48 41 25 49 133
Fax: +48 41 253 44 11
Email: piotr.szablicki@tevor.pl

Dział logistyki

Mariusz Bartosik
Mobile: +48 606 827 825
Tel.: +48 41 25 49 130
Email: mariusz.bartosik@tevor.pl

Tomasz Skowron
Mobile: +48 601 565 881
Tel.: +48 41 25 49 130
Email: tomasz.skowron@tevor.pl

Albert Bińkowski
Mobile: +48 691 489 623
Tel.: +48 41 25 49 130
Email: albert.binkowski@tevor.pl

Sklep internetowy

Albert Bińkowski
Mobile: +48 691 489 623
Tel.: +48 41 25 49 130
Email: albert.binkowski@tevor.pl

Dział marketingu

Agnieszka Bugaj
Mobile: +48 601 411 029
Tel.: +48 41 25 49 115
Fax: +48 41 25 49 140
Email: agnieszka.bugaj@tevor.pl

Lakiernia

Marcin Misiewicz
Mobile: +48 698 661 273
Email: marcin.misiewicz@tevor.pl

Instagram icon
Katalog
Online