Aktualności


Aktualności

MPK KRAKÓW

W wyniku postępowania przetargowego na ciężki holownik, wyłoniono nasza ofertę jako najlepszą. Wykonaliśmy dla MPK Kraków zabudowę HDRV, na 4- osiowym podwoziu Iveco Trakker AD410 8x4.

Czytaj więcej

MESSE KASSEL 2016

W dniach od 2 do 4 czerwca 2016r. uczestniczyliśmy w największych w Europie targach naszej branży Messe Kassel. Prezentowaliśmy trzy nasze flagowe produkty.

Czytaj więcej

Tevor S.A. DLA DZIECI!

W niedzielę, 29 maja 2016 roku, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej w Starachowicach, odbył się festyn rodzinny „Pod Wiatą”, organizowany z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej

NOWY AROCS – NOWE MOŻLIWOŚCI

Przed firmą TEVOR kolejne nie lada wyzwanie, zabudowa najnowszego podwozia produkcji Mercedes Benz – Arocs`a. Model jest następcą dobrze znanego i cenionego Actrosa. Jak donoszą jednak specjaliści i sami konstruktorzy, nowy lifting kabiny oraz praktyczne unowocześnienia „wewnątrz” mają uczynić z Arocs`a godnego następcę oraz niezniszczalną maszynę idealną do wszelkiego rodzaju prac w każdych warunkach atmosferycznych.

Czytaj więcej

ZABUDOWA ZP80S1 WU10000 NA PODWOZIU IVECO MAGIRUS 6X4

Na rynek rosyjski wykonaliśmy zabudowę z serii ZP WU10000 na podwoziu IVECO MAGIRUS 6x4– do holowania autobusów, samochodów ciężarowych i użytkowych oraz przewożenia maszyn budowlanych i innych pojazdów. Uniwersalność i możliwości techniczne pojazdów z tego typu zabudową spowodowały, że na stałe pojawiły się one w bieżącej produkcji naszego zakładu.

Czytaj więcej
Instagram icon