Aktualności


Aktualności

MESSE KASSEL 2016

W dniach od 2 do 4 czerwca 2016r. uczestniczyliśmy w największych w Europie targach naszej branży Messe Kassel. Prezentowaliśmy trzy nasze flagowe produkty.

Czytaj więcej

Tevor S.A. DLA DZIECI!

W niedzielę, 29 maja 2016 roku, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej w Starachowicach, odbył się festyn rodzinny „Pod Wiatą”, organizowany z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej

NOWY AROCS – NOWE MOŻLIWOŚCI

Przed firmą TEVOR kolejne nie lada wyzwanie, zabudowa najnowszego podwozia produkcji Mercedes Benz – Arocs`a. Model jest następcą dobrze znanego i cenionego Actrosa. Jak donoszą jednak specjaliści i sami konstruktorzy, nowy lifting kabiny oraz praktyczne unowocześnienia „wewnątrz” mają uczynić z Arocs`a godnego następcę oraz niezniszczalną maszynę idealną do wszelkiego rodzaju prac w każdych warunkach atmosferycznych.

Czytaj więcej

ZABUDOWA ZP80S1 WU10000 NA PODWOZIU IVECO MAGIRUS 6X4

Na rynek rosyjski wykonaliśmy zabudowę z serii ZP WU10000 na podwoziu IVECO MAGIRUS 6x4– do holowania autobusów, samochodów ciężarowych i użytkowych oraz przewożenia maszyn budowlanych i innych pojazdów. Uniwersalność i możliwości techniczne pojazdów z tego typu zabudową spowodowały, że na stałe pojawiły się one w bieżącej produkcji naszego zakładu.

Czytaj więcej

HOLOWNIK HDRV W WERSJI KIT DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Po raz pierwszy w historii firmy podjęliśmy się wykonania specjalistycznej zabudowy w formie KITu montażowego. Decyzja ta była efektem wielogodzinnych analiz oraz odpowiedzią na coraz częściej powtarzające się zapytania z różnych rynków europejskich. Wspólnie z naszym rosyjskim partnerem postanowiliśmy wreszcie przenieś pomysły i idee w rzeczywisty projekt i produkt. Podwoziem bazowym jest 4 osiowy MAN TGS 41.440, przy wyposażeniu samej zabudowy skupiliśmy się na wykonaniu wersji STANDARD.

Czytaj więcej

TARGOWA WIZYTA W SZWECJI

W dniach 20-23 sierpnia 2014 w szwedzkim centrum targowym ELMIA Jonkopping odbyły się targi pojazdów specjalistycznych, pomocy drogowej i transportu ELMIA Lastbill 2014. W targach wzięło udział ponad 100 wystawców z całej Europy. Prezentowali się producenci ciężarówek, wozów dostawczych i przyczep. Obszerne stoiska prezentowali także wytwórcy hydrauliki użytkowej – dźwigów, chwytów, pomp i akcesoriów. Nie zabrakło oczywiście przedsiębiorców na co dzień zajmujących się wytwarzaniem zabudów specjalistycznych. Można było obejrzeć wywrotki, betonomieszarki, silosy, cysterny i wozy asenizacyjne.

Czytaj więcej
Instagram icon